rynek nieruchomości na wynajem

Najemca nieruchomości komercyjnej Designer Outlet Sosnowiec z najemcą w większym salonie handlowym


Najemca nieruchomości komercyjnej Designer Outlet Sosnowiec, marka Regatta, dwukrotnie powiększyła dotychczasowy salon outletowy.

Jest to kolejny dowód na to, że najemcy dostrzegają potencjał centrum handlowego i decydują się na rozwijanie sprzedaży poprzez relokację do większych lokali.
Designer Outlet Sosnowiec to największe centrum outletowe w regionie, położone w Sosnowcu przy trasie S1 i autostradzie A4

Firma Regatta Great Outdoors dotychczas zajmowała lokal o powierzchni 157 mkw. Nowy salon jest natomiast dwukrotnie większy. Klienci mają do dyspozycji aż 324 mkw., na których marka wyeksponowała swoją ofertę. Przestronne wnętrze pozwala na swobodne przemieszczanie się pomiędzy półkami i wieszakami, zapewnia komfort przeglądania kolekcji, a wygodne przymierzalnie ułatwiają podejmowanie decyzji zakupowych.

– Odzież outdoor`owa czy funkcjonalna nieustannie cieszy się dużą popularnością wśród klientów naszego centrum. Idąc za europejskimi trendami, jesteśmy coraz bardziej aktywnym społeczeństwem i wybieramy różnorodne, niejednokrotnie nieszablonowe formy wypoczynku. Cieszymy się, że Najemcy dostrzegają potencjał Designer Outlet Sosnowiec i stawiają na dalszą ekspansję właśnie u nas – mówi Dariusz Obołończyk, Center Manager Designer Outlet Sosnowiec, ROS Retail Outlet Shopping.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora