Informacje dnia

Najem powierzchni: New Balance i blue shadow na dłużej w NoVa Park

tim-gouw-79563-unsplash

W ostatnich tygodniach kolejne dwie marki modowe zdecydowały się pozostać na dłużej w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. Powierzchnia najmu objęta przedłużonymi umowami to niemal 155 metrów kw.

Na kolejny okres pozostaje w NoVa Park salon z modą damską – blue shadow. To jedyny sklep marki w województwie lubuskim. Blue shadow podkreśla, że moda jest nieodłącznym elementem życia każdego z nas oraz stanowi najprostszy i najlepszy sposób na wyrażenie siebie. Drugim z najemców, który przedłużył umowę najmu na 5 lat, jest najstarsza amerykańska marka sportowa na świecie – New Balance. Najemca posiada szeroką ofertę obuwia, tekstyliów oraz akcesoriów sportowych.

„Ciąg dalszy dobrych wiadomości w postaci przedłużonych umów najmu w NoVa Park! NoVa Park nieustannie jest atrakcyjnym miejscem dla handlu i cieszy się zaufaniem najemców, w szczególności marek modowych, które przeważają w naszym tenant-mix. Zależy nam na jak najlepszych wynikach naszych najemców, dlatego mocno wspieramy sklepy obecne w NoVa Park nie tylko organizując różnego rodzaju akcje marketingowe, ale także włączając marki w jak najwięcej projektów” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Salon New Balance o powierzchni blisko 110 metrów kw. znajduje się na poziomie 1, w sąsiedztwie Media Expert, natomiast blue shadow zajmuje powierzchnię blisko 45 metrów kw. i jest zlokalizowany na poziomie 1, obok 4F.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora