Informacje dnia

Nagrody „Best of Warsaw” zostały rozdane po raz 15.

Gala_Best_of_Warsw_3

Wieczorem, 4 kwietnia br. w odnowionym klubie „Syreni Śpiew” spotkali się najlepsi warszawscy restauratorzy i szefowie kuchni, podczas 15. edycji wręczenia prestiżowych nagród Best of Warsaw, przyznawanych przez magazyn „Warsaw Insider”.

Specjalne wyróżnienia otrzymały restauracje: Senses, Europejski Grill – Raffles Europejski Hotel Restaurant, Atelier Amaro i Nolita. Za najlepszą Grupę F&B został uznany Ferment Group (Butchery&Wine, Brasserie Warszawska, Rozbrat20, Kieliszki na Próżnej, Kieliszki na Hożej), natomiast Agnieszka i Stanisław Szpilowscy (La Sirena, Dziurka Od Klucza i Arigator) otrzymali tytuł Najlepszych Restauratorów. Na scenę zaproszono również Muzeum Polskiej Wódki, które zostało docenione za wybitny wkład w dziedzictwo narodowe. Wśród pozostałych nagrodzonych, Signature zostało wyróżnione w kategorii Epicurean Excellence, Reginabar pochwalone za innowacyjność, a Sen za Club Concept.

Nagrody i gala „Best of Warsaw” w ciągu 15 lat zyskały popularność i uznanie wśród warszawskich restauratorów, stając się obowiązkowym punktem w kalendarzu wydarzeń branży food and beverage. Tego wieczoru goście mogli także zapoznać się ze specjalnym wydaniem magazynu Warsaw Insider „Best of Warsaw”, publikowanym co roku specjalnie na tę okazję.