rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

MVGM przejmuje zarządzanie nieruchomościami w dwóch parkach logistycznych

314328fa225f2a59afb3cc685772086c
Firma MVGM, europejski lider w zakresie zarządzania nieruchomościami, wzmacnia swoją pozycję na rynku magazynowym w Polsce.

MVGM wygrało przetarg na zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi. Chodzi o 44 000 mkw. powierzchni w ramach dwóch centrów logistycznych – Panattoni Park City Logistics II Wrocław oraz Panattoni Park Poznań X. Właścicielem obu nieruchomości komercyjnych jest fundusz HANSA Europe Logistic Fund (HELF).

Rynek magazynowy w Polsce bije rekordy popytu i podaży, a nowoczesne centra dystrybucyjne stają się pożądanym przez zagraniczne fundusze aktywem inwestycyjnym. Mocniejsze wejście w ten sektor jest dla nas jednym z kluczowych celów na najbliższe miesiące. Jako doświadczony zarządca nieruchomości doskonale rozumiemy specyfikę obiektów magazynowych i potrzeby zróżnicowanej grupy najemców. Magazyny oprócz pełnienia tradycyjnych ról, takich jak hale produkcyjne czy terminale przeładunkowe, coraz częściej stają się doskonałą przestrzenią dla centrów badawczo-rozwojowych czy nowoczesnych usług dla biznesu. To obiekty naszpikowane technologiami, a przy tym tworzone tak, by były przyjazne dla środowiska. Chcemy aktywnie uczestniczyć w zmianach, które zachodzą w tym sektorze poprzez wspieranie naszych klientów i budowanie jak najlepszej wartości zarządzanych przez nas nieruchomości,

mówi Łukasz Mazurczak, dyrektor zarządzający, MVGM.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora