rynek nieruchomości na wynajem

Morski Park Handlowy z nowym najemcą

Morski Park Handlowy_low res (1)

Morski Park Handlowy położony w Gdańsku pozyskał kolejnego najemcę.

Nowym najemcą w centrum jest sklep zoologiczny Zoo Karina, który wynajął w kompleksie blisko 625 metrów kw. powierzchni handlowej. Firma doradcza Savills jest zarządcą obiektu oraz pełni w nim rolę agenta wyłącznego ds. komercjalizacji.

Otwarcie sklepu Zoo Karina nastąpi na przełomie lipca i sierpnia, po ukończeniu prac aranżacyjnych. Będzie on zlokalizowany w nowym budynku, który w tym roku został oddany do użytku w ramach rozbudowy Morskiego Parku Handlowego. Działają w nim już m.in. cztery marki z grupy Komfort oraz sklep Bel-Pol.

„Miło jest nam powitać w Morskim Parku Handlowym tak rozpoznawalną na lokalnym rynku i prężnie działającą w północnej Polsce sieć Zoo Karina. Rozbudowa kompleksu pozwoliła w ostatnim czasie na wzbogacenie jego oferty o nowe marki, co spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony klientów” – mówi Marta Mikołajczyk-Pyrć, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami handlowymi, Savills.

Morski Park Handlowy zlokalizowany jest przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku. Całkowita powierzchnia obiektu po rozbudowie wynosi ponad 41 000 metrów kw.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora