Inwestycje publiczne

Moris Polska wybuduje krytą pływalnię w Pruszkowie

1
Już niebawem powstanie nowa nieruchomość inwestycyjna. Na zamówienie władz Powiatu Pruszkowskiego (Województwo Mazowieckie) spółka generalnego wykonawstwa Moris Polska zbuduje krytą pływalnię przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych przy ul. Gomulińskiego w Pruszkowie.

Budowa nieruchomości inwestycyjnej jest współfinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu – edycja 2020. Trwają ostatnie prace przygotowawcze przed zainicjowaniem budowy. Stan surowy zamknięty obiekt osiągnie w I kwartale przyszłego roku, a oddanie pływalni do użytku planowane jest na wrzesień 2023 roku.

„Do bogatego portfolio naszych dokonań na polu budownictwa sportowo-rekreacyjnego dołączamy kolejną krytą pływalnię. Na podstawie wielu naszych realizacji w tym zakresie i olbrzymiego doświadczenia, jak również wygranego przetargu, kolejne władze samorządowe zaufały naszej firmie i wynosimy z tego faktu dużą satysfakcję” – mówi prezes Moris Polska Maurycy Bryła.

„Ponieważ mamy do czynienia z wymagającymi warunkami wodno-gruntowymi oraz bliskim sąsiedztwem innych nieruchomości, konieczne jest przeprowadzenie specjalistycznych prac związanych z zabezpieczeniem i odwodnieniem wykopu. Wszystkie prace realizowane są zgodnie z założeniami” – relacjonuje Anna Łapczyńska, kierownik kontraktu z ramienia Moris Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora