Informacje dnia

MLP Group zakończyło budowę parku logistycznego w Lublinie

DSC_0186_mPark MLP Lublin osiągnął docelową wielkość. To efekt oddania do użytkowania ostatniej gotowej hali magazynowej. Centrum logistyczne liczące łącznie około 45 tys. metrów kw. nowoczesnej powierzchni jest w pełni skomercjalizowane i wykorzystywane obecnie przez najemców.

MLP Group zakończyło budowę parku logistycznego w Lublinie. Do użytkowania oddana została trzecia i ostatnia gotowa hala magazynowa. W efekcie centrum logistyczne osiągnęło docelową wielkość około 45 tys. metrów kw. Obiekty są w całości skomercjalizowane i wykorzystywane obecnie przez trzech najemców.

„Sukces naszej pierwszej inwestycji w rejonie Lublina zachęca nas do rozbudowania oferty. Tym bardziej, że w tym rejonie spotykamy się cały czas z dużym zainteresowaniem potencjalnych najemców na nowoczesne powierzchnie magazynowe. Dlatego planujemy budowę kolejnego centrum logistycznego na tym obszarze. Zakładamy rozpoczęcie realizacji parku MLP Lublin II jeszcze w tym roku” – powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group S.A.

Park MLP Lublin funkcjonuje na działce o powierzchni 10 hektarów. Oferuje powierzchnie magazynowe oraz przeznaczone pod lekką produkcję. Łączna powierzchnia najmu wynosi ok. 45 tys. metrów kw.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora