rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

MDC2 z generalnym wykonawcą dla nieruchomości komercyjnej MDC2 Park Gliwice

MDC2_Park_Gliwice_2
MDC2 wybrał generalnego wykonawcę dla nieruchomości komercyjnej MDC2 Park Gliwice.

MDC2 to działający na polskim rynku deweloper zrównoważonych powierzchni magazynowych i przemysłowych. Firma wybrała już generalnego wykonawcę dla swojego projektu MDC2 Park Gliwice. Kontrakt na realizację inwestycji podpisano z polską firmą Rex-Bud Budownictwo.

Nieruchomość inwestycyjna MDC2 Park Gliwice dostarczy ponad 57 000 mkw. nowoczesnej i przyjaznej środowisku powierzchni magazynowej, realizowanej na zasadach spekulacyjnych. Projekt ma spełnić wymogi certyfikacji BREEAM New Construction na poziomie Excellent.

„Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na zrównoważoną powierzchnię logistyczną, cieszymy się, że będziemy współpracować z firmą Rex-Bud przy budowie naszej pierwszej spekulacyjnej inwestycji w Polsce” – powiedział Jeremy Cordery, COO i założyciel MDC2. „Wierzę, że rozpoczynamy solidną, opartą na wzajemnym zaufaniu, długofalową współpracę z nowo wybranym partnerem biznesowym, który dzieli z nami ideę dostarczania na rynek najwyższej jakości energooszczędnych projektów” – dodał.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora