Informacje dnia

Manufaktura podpisała kolejne umowy najmu powierzchni

joshua-sortino-215039-unsplashOferta usługowa w Manufakturze poszerzyła się niedawno o nową placówkę banku Getin i trzeci już kantor Exchange Group – największej sieci kantorów w Polsce. – Trzeci nasz punkt to efekt zapotrzebowania. Manufaktura jako czołowy obiekt turystyczny w Łodzi cieszy się ogromnym zainteresowaniem zagranicznych turystów, a oni szukają punktów wymiany walut – informuje Magdalena Rojewska z Exchange Group.

Usługi to bardzo istotny element tenant mixu Manufaktury. Portfolio łódzkiego obiektu poszerzyło się właśnie o kameralną placówkę banku Getin, będącego częścią Getin Noble Bank S.A., jednego z największych banków uniwersalnych w Polsce z większościowym polskim kapitałem. Getin Bank jest marką skupioną na obsłudze klientów indywidualnych i wyraźnie widać to w najnowszym punkcie w Manufakturze: – Projektując nasze placówki, zwracamy szczególna uwagę na bezpieczeństwo klientów i zapewnienie jak najwyższych standardów w zakresie zachowania dyskrecji. Dbamy o to, aby dla klientów dostępne były wyodrębnione pokoje spotkań, w których możemy swobodnie porozmawiać o naszych produktach i usługach. – zdradza Iwona Rubanowicz, dyrektor Departamentu Optymalizacji Sieci Sprzedaży Getin Noble Bank S.A. W Manufakturze wyodrębniono także pokój spotkań dla klientów szukających doradztwa w zakresie pomnażania swoich oszczędności.

W nowej placówce skorzystać można również z wpłatomatu dostępnego także poza godzinami otwarcia placówek oraz strefy self-service umożliwiającej samodzielne dokonanie transakcji w bankowości internetowej z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Drugim najemcą z branży finansowej jest Exchange Group – czołowa, ogólnopolska marka kantorów, która otworzyła już trzeci punkt w Manufakturze – tym razem w zabytkowym budynku w Alei Rzemiosł na rynku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora