rynek terenów inwestycyjnych na sprzedaż

Malownicza działka nad jeziorem na sprzedaż w ofercie WGN

1834-4l
WGN z Oddziałem w Olecku pośredniczy w sprzedaży terenu inwestycyjnego położonego na Mazurach Garbatych.

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna objęta planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 13,2528 ha z linią brzegową jeziora Kukowino, położona na Mazurach Garbatych w powiecie Oleckim, w miejscowości Kukówko. Grunty położone są na wzniesieniu z widokiem na panoramę jeziora Kukowino (o pow. 128ha, 3 wyspy). Na oferowanym terenie około 5000 metrów kw. stanowi starodrzew z nawet stuletnimi okazami drzew.

Teren składający się z 80 działek geodezyjnych, objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W skład nieruchomości wchodzi działka z linią brzegową jeziora Kukowino przeznaczona w MPZP jako teren sportu, rekreacji i usług turystycznych.

Ze względu na swe malownicze położenie w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora idealnie nadaje się pod inwestycję deweloperską (np. osiedle domów, ośrodek wypoczynkowy, agroturystyczny). Położenie wśród wielu jezior ( w najbliższym sąsiedztwie jeziora: Dudeckie, Zajdy, Juchówek, Małe, Przytulskie) oraz lasów jest ogromnym atutem tej nieruchomości dla miłośników przyrody, wędkowania, grzybobrania, wycieczek pieszych i rowerowych.
Cena ofertowa wynosi 3.900.000 złotych.