rynek nieruchomości na wynajem

Magazynowa nieruchomość komercyjna ostatniej mili w Kluczborku ze zgodą na użytkowanie

InPost_Kluczbork
Magazynowa nieruchomość komercyjna ostatniej mili w Kluczborku uzyskała zgodę na użytkowanie.

Ostatnia mila to obszar wytężonych wysiłków i współzawodnictwa pomiędzy firmami z różnych branż: sieci handlowych, czy gastronomii, jak również firm dostarczających zamówione towary lub budujących magazyny obsługujące dostawy ostatniej mili. Wraz z rozwojem e-commerce dynamicznie rosną oczekiwania konsumentów odnośnie jakości obsługi w tym tempa i jakości dostaw. Jednym z kluczowych procesów zapewniających powodzenie zrestrukturyzowanych, zgodnie ze zmieniającymi się warunkami rynkowymi, łańcuchów dostaw są magazyny ostatniej mili dopasowane do zwiększającego się ruchu detalicznych zamówień. Przykładem jest świeżo oddany do użytku magazyn ostatniej mili zrealizowany dla firmy InPost w Kluczborku, który dostarczył na rynek 5500 mkw. nowoczesnych powierzchni w tym 800 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.
Magazyn dla firmy InPost został zrealizowany w Kluczborku przy ulicy Wołczyńskiej 15 na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Powstał on ściśle według wytycznych najemcy.

„Oczekiwania konsumentów względem czasu i jakości dostawy nieustannie rosną. Bierze się to stąd, że nieustannie rośnie liczba internetowych sklepów, pojawiają się coraz to nowe produkty konkurujące o uwagę klientów za pomocą złożonych multichannelowych przekazów. Czas i sposób dostawy są jednymi z konkurencyjnych elementów, a darmowa przesyłka przy zamówieniach określonej wartości stała się już rynkowym standardem. Rośnie więc presja na optymalizację kosztową, a jednocześnie na jak najwyższą jakość obsługi, aby konsument otrzymał przesyłkę na podany adres w wyznaczonym czasie” – mówi Wirginia Leszczyńska, COO w DL Invest Group. Aby skutecznie zoptymalizować dostawy niezbędna jest odpowiedniej jakości sieć miejskich magazynów. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze możliwe jest dostarczanie towarów nawet tego samego dnia w kilka godzin po złożeniu zamówienia, a taka dostawa z pewnością usatysfakcjonuje konsumentów i zapewni stabilny wzrost biznesu.” – zauważa przedstawicielka DL Invest Group.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora