Informacje dnia

Magazynowa mapa kraju zwiększy się o nową inwestycję logistyczną

HILLWOOD_KUTNO_render_small
Hillwood, jedna z wiodących globalnych firm z branży nieruchomości komercyjnych, realizuje jedną ze swych nowych inwestycji w Kutnie, nowym rynku magazynowym w Polsce Centralnej.

Hillwood Kutno, centrum logistyczne o powierzchni 33 000 mkw., zostanie oddane do użytku w kwietniu tego roku.
Centrum Logistyczne Hillwood Kutno położone będzie ok. 500 metrów od węzła „Kutno” autostrady A1. Wygodne połączenie z autostradą zapewni droga krajowa nr 92.

– Kutno to nowy, niezwykle atrakcyjny punkt na magazynowej mapie Polski. Centrum logistyczne Hillwood położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1, a skrzyżowanie autostrad A1 i A2 znajduje się w odległości zaledwie 20 minut jazdy. Centralna lokalizacja inwestycji pozwala na szybką dystrybucję towarów na terenie całego kraju. – mówi Hubert Michalak, Prezes Hillwood Polska Sp. z o. o. Istotnymi zaletami lokalizacji centrum logistycznego w Kutnie są również możliwość znalezienia odpowiedniej liczby wykwalifikowanych pracowników, położenie w pobliżu intermodalnego terminalu kontenerowego oraz świetna widoczność z węzła autostradowego. To wszystko sprawia, że Kutno jest dobrym wyborem m.in. dla firm logistycznych i produkcyjnych. – dodaje Hubert Michalak.

Nowa inwestycja pozwoli lokalnym firmom na wynajęcie nowoczesnej powierzchni magazynowej klasy A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora