Informacje dnia

Magazyn i przestrzeń socjalno-biurowa dla najemcy w parku logistycznym 7R Park Kraków

7R Park Kraków IX budynek

Firma Styler z Krakowa wynajęła 2 900 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym 7R Park Kraków.

Nowa lokalizacja firmy Styler ma służyć jako magazyn wyrobów gotowych. dodatkowo będzie to też centrum dystrybucyjne przygotowujące wysyłki do kluczowych klientów w Polsce i 40 krajach świata.
Powierzchnia magazynowa zajmie ponad 2 700 mkw. z wynajmowanej powierzchni. Natomiast ponad 150 mkw. to przestrzeń socjalno-biurowa.
Kompleksową obsługą najemcy zapewniła firma doradcza AXI IMMO.

Zdecydowaliśmy się współpracować z firmą AXI IMMO, z uwagi na ich wszechstronną i profesjonalną wiedzę na temat rynku nieruchomości w interesującej nas okolicy. Nie znaliśmy jej wcześniej, gdy się zorientowałem, jaki mają potencjał, zrezygnowaliśmy z samodzielnego poszukiwania oraz innych agencji doradczych. Zadanie nie było proste, ponieważ na lokalnym rynku nie znaleźliśmy satysfakcjonującej nas powierzchni. Doradca AXI IMMO przygotował rozwiązanie umożliwiające nam zajęcie magazynu zgodnego z oczekiwanymi parametrami technicznymi w lokalizacji, która była wkrótce oddawana do użytku. Bez ich wsparcia taka operacja byłaby raczej niemożliwa. Dzięki wiedzy i możliwościom AXI IMMO wynegocjowaliśmy bardzo korzystną stawkę za wynajem, otrzymaliśmy też pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności i negocjacjach – mówi Szymon Romaniewski, właściciel, Styler.

7R Park Kraków to nowoczesny A-klasowy park magazynowy składający się z dziesięciu hal o łącznej powierzchni około 213 332 mkw.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora