Informacje dnia

LC Corp przygotowuje się do oddania Wola Retro

Wola_Retro
Budowa kompleksu biurowego Wola Retro przebiega zgodnie z przyjętym harmonogramem. Prestiżowa inwestycja biurowa, doskonale wpisująca się w tkankę architektoniczną warszawskiej Woli, uzyska pozwolenie na użytkowanie w lipcu 2019 roku. Poziom komercjalizacji kompleksu na krótko przed otwarciem wynosi już blisko 65%.

Wola Retro to dwa skomponowane ze sobą budynki, tworzące nowoczesny kompleks biurowy. Końca dobiegają zarówno prace przy realizowanym od podstaw obiekcie, jak i przy rewitalizacji i dostosowaniu do najwyższych wymagań rynkowych sąsiadującego z nim przedwojennego gmachu. Należący do firmy LC Corp obiekt klasy A zostanie oddany do użytku zgodnie z wcześniejszymi założeniami, w lipcu 2019 roku.

– Budowa Wola Retro to dla nas wyjątkowe wyzwanie. Jesteśmy niezwykle zadowoleni i dumni, że prace przebiegają zgodnie z harmonogramem i już w najbliższym czasie będziemy mogli oddać najemcom nasz biurowiec. Kompleks ten poprzez swoją lokalizację oraz wyjątkowy historyczny klimat połączony z nowoczesnymi rozwiązaniami zastosowanymi w obu częściach, od samego początku budowy budzi duże zainteresowanie na rynku nieruchomości – mówi Tomasz Wróbel, Członek Zarządu LC Corp SA. – Projektując nasze obiekty, staramy się skupiać nie tylko na realizacji celów biznesowych, ale także na wkładzie projektu w rozwój okolicy, w tworzenie przestrzeni służących mieszkańcom. Projektem Wola Retro pokazujemy, że biznesowa część Woli może kontynuować wspaniałą urbanistyczną tradycję Warszawy – dodaje Tomasz Wróbel.
Proces komercjalizacji Wola Retro wspiera na wyłączność Cushman & Wakefield.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora