rynek terenów inwestycyjnych na sprzedaż

LC Corp inwestuje w grunt we Wrocławiu

ziemia
Firma LC Corp SA stała się właścicielem gruntu przy ulicy Kolejowej we Wrocławiu. Działka o wielkości 5 428 metrów kw. została kupiona za blisko 32 mln złotych.

Dolnośląski deweloper planuje na niej budowę nowoczesnego obiektu biurowego.
Firma LC Corp SA zrealizowała już z sukcesem inwestycje w stolicy Dolnego Śląska. W portfolio firmy znajdują się prestiżowe obiekty, które na stałe wpisały się w architekturę miasta: Sky Tower, Arkady Wrocławskie oraz niedawno sprzedany Retro Office House. Teraz firma zdecydowała się na realizację kolejnej inwestycji we Wrocławiu. Przy ulicy Kolejowej powstanie nowoczesny obiekt biurowy.
– Aktualnie skupiamy się na stworzeniu unikalnego projektu, chcemy aby nasz obiekt wybudowany został szacunkiem dla okolicy i zastanej zabudowy. Jak zwykle podejmiemy współpracę z najlepszymi i doświadczonymi projektantami oraz wykonawcami, aby zapewnić sukces inwestycji przy ulicy Kolejowej – mówi Piotr Pirogowicz, LC Corp SA.
Oprócz obiektów zlokalizowanych we Wrocławiu w portfolio nieruchomości biurowych LC Corp znajdują się warszawskie Wola Center i Wola Retro. Ten ostatni budynek zostanie oddany do użytku w III kwartale 2019.