Architektura i design

Kreatywna przestrzeń Spaces na warszawskiej Pradze

Monopol_1
Spaces, globalny coworkingowy dostawca kreatywnej przestrzeni do pracy, wynajął blisko 4 600 metrów kw. powierzchni w budynkach Monopolu, inwestycji Grupy Liebrecht & wooD, która powstaje na działce przyległej do Centrum Praskiego Koneser, gdzie na przełomie 2020 i 2021 otworzy swoją kolejną warszawską lokalizację. W procesie negocjowania warunków najmu Spaces doradzali eksperci JLL.

Spaces to wywodząca się z Amsterdamu sieć, która działa obecnie w 25 krajach na 6 kontynentach. Oferuje elastyczne przestrzenie biurowe dostosowane do specyficznych potrzeb swoich klientów, którzy mogą wynająć zarówno biurko na godziny, salę spotkań, jak i większe moduły biurowe dostępne w formule 24/7. Wszystkie biura Spaces charakteryzują się nowoczesnym, wspierającym komfort pracy designem i są podzielone na strefy umożliwiające pracę w skupieniu, spotkania biznesowe czy wspólne posiłki z innymi użytkownikami przestrzeni biurowej. Wyróżnikiem marki jest przynależności do grupy IWG, dzięki której klienci Spaces mogą bezpłatnie korzystać z ponad 3000 biur na całym świecie.

„Wejście Spaces do Monopolu przy Centrum Praskim Koneser stanowi odpowiedź na zmieniające się potrzeby odbiorców elastycznych powierzchni do pracy. Ten historyczny kwartał, zrealizowany na terenie dawnej fabryki wódek, posiada wielofunkcyjny charakter, co sprawia, że przestrzenie tętnią życiem od rana do późnego wieczora. Praca w takim miejscu pozwala nie tylko rozwijać biznes, ale może stać się również inspiracją do nowych działań. Biorąc pod uwagę fakt, że Koneser został wybrany przez wiele innowacyjnych, międzynarodowych firm, coworking będzie idealnym uzupełnieniem oferty kompleksu” – Jarosław Kwiecień, Starszy Konsultant, JLL.