Konferencje

Konferencja branży nieruchomości komercyjnych Property Forum 2022 zbliża się wielkimi krokami

Zbliża się Property Forum 2022 - największa konferencja branży nieruchomości komercyjnych (1)Konferencja branży nieruchomości komercyjnych Property Forum 2022 zbliża się wielkimi krokami.

Organizowana już po raz 12.  przez Grupę PTWP, największa w Polsce konferencja biznesowa skierowana do firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych – Property Forum, zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się w hotelu Sheraton Grand Warsaw w terminie 19-20 września br. Wydarzenie obejmuje dwa dni dyskusji, wystąpień i prezentacji z udziałem ponad 100. wyjątkowych prelegentów z Polski i ze świata. Szefowie firm i eksperci rynku nieruchomości w ramach Property Forum 2022 będą poszukiwać odpowiedzi na to, w jaki sposób przygotować biznes na nową przyszłość oraz wyzwania gospodarcze, geopolityczne, technologiczne, środowiskowe i społeczne.

– Nie da się ukryć, że pandemia COVID-19 i wojna w Ukrainie wywarły znaczny wpływ na rynek nieruchomości. Dlatego też hasło tegorocznej edycji Property Forum – THE CHANGE – nie jest przypadkowe. Wydłużające się łańcuchy dostaw, deficyt gruntów, nowe prawo, podatki i Polski Ład – to wszystko skutkowało ogromnymi zmianami w funkcjonowaniu branży. Rozmowy o nowej rzeczywistości i rozwiązaniach, które pomagają się w niej zaadaptować, a także o pojawiających się możliwościach i tworzonych na ich potrzeby strategiach – tego możemy spodziewać się po zbliżającym się wydarzeniu – mówi Robert Posytek, redaktor naczelny PropertyNews.pl, współautor programu Property Forum 2022.