Informacje dnia

Komputronik świętuje swoje 22 urodziny

Komputronik 22 urodziny

Komputronik to jeden z największych retailerów na polskim rynku. Firma obchodzi właśnie 22-lecie swojej działalności i podsumowuje ostatnie sukcesy.

Ponad 20 lat stażu sklepu Komputronik.pl i miliony przeprowadzonych transakcji, niemalże 200 salonów stacjonarnych, opinia lidera i rekordowe wzrosty sprzedaży nawet o 300 % w stosunku rok do roku. To tylko niektóre z efektów konsekwentnego rozwoju, który towarzyszy firmie Komputronik już od 22 lat. Tylko w ostatnich dwunastu miesiącach Komputronik przekroczył próg 100 tysięcy produktów w ofercie, otworzył 22 nowe salony agencyjne czy zainwestował w nową, ponad 30 tys. przestrzeń magazynu.

To dzięki czemu od 22 lat tak doskonale radzimy sobie na polskim rynku, to umiejętność obserwowania jego potrzeb i umiejętność dostosowania się do nowych trendów oraz ich kształtowanie. Między innymi właśnie dlatego rok temu zmieniliśmy strategię komunikacji marki, w ramach której wszystkie nasze działania marketingowe prowadzimy pod hasłem: „dla tych, którzy…”. Dziś nasze urodziny chcemy obchodzić wspólnie z naszymi klientami, wierząc że wszyscy życzymy sobie najlepszego” – komentuje Karolina Pietz-Drapińska, Dyrektor Marketingu w Komputronik.