Informacje dnia

Kompleks biurowy Imagine w Łodzi z symboliczną wiechą

Imagine_2

Kompleks biurowy Imagine, który powstaje w Łodzi, wkracza w ostatnią fazę realizacji. Na budynkach A i B zawisła symboliczna wiecha, oznaczająca osiągnięcie najwyższego punktu konstrukcyjnego.

Inwestycja biurowa realizowana jest przez Avestus Real Estate. Kompleks biurowy powstaje przy skrzyżowaniu alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi.

„Zawieszenie wiechy to krok milowy w realizacji każdej inwestycji. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z tempa prac przy budowie Imagine. Rozpoczynając ten projekt narzuciliśmy sobie bardzo wymagający harmonogram realizacji, który wielu osobom mógł się wydawać nierealny. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu i wzorowej współpracy z wykonawcami poszczególnych części biurowca, złożony proces inwestycyjny przebiega zgodnie z założeniami i już za nieco ponad pół roku w Imagine pojawią się pierwsi najemcy. Dynamiczne tempo prac budowlanych przekłada się również na zainteresowanie powierzchniami biurowymi naszego kompleksu. Jesteśmy na etapie finalizacji negocjacji z kolejnymi firmami i już niebawem będziemy mogli poinformować o nowych umowach najmu” – powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Krajowy Avestus Real Estate w Polsce.

W ramach inwestycji Imagine powstaje nowoczesny kompleks biurowy w standardzie technicznym klasy A, składający się z trzech budynków. Dwa z nich zaoferują łącznie 17 200 m kw. powierzchni komercyjnej – 14 800 m kw. powierzchni biurowej i 2 400 m kw. powierzchni handlowo-usługowej. W trzecim znajdzie się naziemny garaż, oferujący 356 miejsc parkingowych i 49 podwójnych stojaków rowerowych.

Projekt biurowca Imagine przygotowała pracownia DDJM Biuro Architektoniczne, a komercjalizacją kompleksu zajmuje się firma Colliers International. Oddanie do użytku całego kompleksu zostało zaplanowane na III kwartał 2019 r.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora