Informacje dnia

Kolejne dwie firmy wybrały biurowiec Wola Center w Warszawie na swoją siedzibę

Wola Center

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, będąca liderem w branży w zakresie zrównoważonego rozwoju, pozyskała dwóch nowych najemców do warszawskiego biurowca Wola Center. Pierwszym jest Instytut Monitorowania Mediów, który wynajął ponad 600 mkw. na dziewiątym piętrze, łącznie z magazynkiem w garażu. Drugi to Moovin Sp. z o.o. – prężnie rozwijająca się firma z branży wykończenia wnętrz. W Wola Center zajmie prawie 300 mkw. na dziesiątym piętrze. Oba biura znajdują się w wieży A, z której rozciąga się piękny widok na panoramę miasta. Umowy zostały podpisane na 5 lat.

– Wola Center przyciąga nowych najemców zarówno doskonałą lokalizacją w pobliżu jednego z największych węzłów komunikacyjnych Warszawy, jak i unikatowymi rozwiązaniami, takimi jak zaawansowana infrastruktura teleinformatyczna czy generator prądotwórczy, stanowiący rezerwowe źródło zasilania w przypadku zaniku napięcia z sieci miejskiej. Odpowiednie instalacje zapewniają podwyższone zabezpieczenie oraz ciągłość pracy systemów IT, jak również wzmocnione sygnały GSM oraz LTE. Wola Center oferuje również wynajmującym elastyczność w doborze powierzchni w zależności od ich indywidualnych potrzeb – mówi Marta Wiewiórowska-Kudła, Leasing Manager, Hines Polska Sp. z o.o.

– Biuro stanowi wizytówkę naszych usług, dlatego musi być reprezentacyjne. Z tego względu bardzo dużą wagę przykładamy do jakości materiałów wykończeniowych oraz infrastruktury technicznej, a także designu obiektu. To właśnie te czynniki zaważyły o wyborze Wola Center. Dodatkowo firma Hines zrealizuje nasz projekt showroomu, co pozwoli nam jeszcze szybciej rozpocząć pracę w nowym biurze – mówi Dawid Forysiak, prezes zarządu Moovin Sp. z o.o.

Firma Moovin wprowadzi się do swojego nowego biura w kwietniu. Z kolei Instytut Monitorowania Mediów rozpocznie działalność w Wola Center w czerwcu. Przy podpisywaniu umowy najmu Instytutowi Monitorowania Mediów doradzała Kancelaria Brochocki, a firmie Moovin – Avison Young.

Wola Center tworzą cztery nowoczesne budynki biurowe klasy A oferujące łącznie 34 930 mkw. powierzchni biurowo-handlowej. Obiekt znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji – przy ul. Przyokopowej 33 na warszawskiej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie ronda Daszyńskiego i Muzeum Powstania Warszawskiego. Dzięki bliskości metra oraz stacji kolejowej Warszawa Ochota jest świetnie skomunikowany z innymi dzielnicami miasta oraz podwarszawskimi miejscowościami. Poza powierzchnią biurową Wola Center oferuje również lokale handlowe i usługowe, eleganckie patio o powierzchni 1 000 mkw., z dostępem do bezpłatnego Wi-Fi, zielone tarasy, a także rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów – parking, stojaki i szatnie z natryskami. Zmotoryzowani mają do dyspozycji dwupoziomowy parking na 319 samochodów, gdzie zainstalowane zostaną także ładowarki do pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Wiosną 2021 roku w lobby głównym otworzy się nowa przestrzeń coworkingowa.

Biurowiec Wola Center zostanie też objęty programem Hines GREEN OFFICE, którego celem jest promowanie proekologicznych postaw i rozwiązań wśród najemców.

Źródło: Hines.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora