Informacje dnia

Knight Frank zarządcą SQ Business Center we Wrocławiu

SQ Business Center

Knight Frank został wybrany na zarządcę realizowanego przez ANTCZAK Investments butikowego biurowca SQ Business Center we Wrocławiu. Budynek o powierzchni całkowitej 5 500 m kw. zostanie oddany do użytku w II kwartale tego roku.

„Przy realizacji SQ Business Center od początku kluczowy był dla nas komfort przyszłych użytkowników. Oprócz rozwiązań projektowych i budowlanych chcieliśmy zagwarantować naszym klientom możliwość współpracy z rzetelnym i profesjonalnym partnerem także w kontekście zarządzania budynkiem. Zdecydowaliśmy się na wybór firmy Knight Frank doświadczonej w zarządzaniu różnego rodzaju nieruchomościami. Wierzę, że współpraca z renomowaną marką to kolejny punkt wyróżniający nasz obiekt na biurowej mapie Wrocławia.” – podkreśla Marcin Antczak, ANTCZAK Investments.

„Cieszymy się, że nasze doświadczenie przekonało inwestora do powierzenia nam zarządzania budynkiem jeszcze przed oddaniem go do użytku. To dla nas czas intensywnej pracy przed zasiedleniem nieruchomości, w tym wyłonienia dostawców wszystkich usług oraz opracowania niezbędnych regulaminów i procedur.” – powiedziała Aneta Ciszek, Zarządca Nieruchomości z wrocławskiego biura Knight Frank.

SQ Business Center to kameralny biurowiec, o powierzchni całkowitej ok. 5 500 m kw., łączący futurystyczną formę z wysokim standardem wykończenia. Głównym inwestorem jest firma ANTCZAK Investments. Budynek składa się z 9 kondygnacji naziemnych oraz parkingu podziemnego. Użytkownicy ostatniego piętra będą mogli korzystać z 80 metrowego, zielonego tarasu.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora