Informacje dnia

Katowicki kompleks biurowy przyciąga najemców. Ok. 500 metrów kw. powierzchni biurowej w Silesia Business Park dla APPLY Poland

Silesia Business Park

Firma APPLY Poland wynajęła powierzchnię w biurowcu Silesia Business Park, zlokalizowanego przy ulicy Chorzowskiej w Katowicach.

Nowy najemca biurowca zajmie około 500 metrów kw. powierzchni.
W procesie negocjacji APPLY Poland reprezentowała firma doradcza Knight Frank, a właściciela budynku CBRE.
Silesia Business Park to kompleks czterech nowoczesnych biurowców o łącznej powierzchni najmu prawie 50 tys. metrów kwadratowych. Wszystkie budynki posiadają certyfikat LEED (Leadership in Energy And Environmental Design) na poziomie Gold. Obiekt jest własnością filipińskiego funduszu ISOC.

„Firma Apply świetnie uzupełnia dobrze zdywersyfikowany portfel najemców Silesia Business Park. W naszym kompleksie są firmy z jedenastu państw na trzech kontynentach. Jako przedstawiciel właściciela nieruchomości, funduszu ISOC, który dotychczas zainwestował na Śląsku prawie 120 mln Euro, mogę tylko wyrazić satysfakcję, że pomimo globalnych zawirowań związanych z pandemią, Silesia Business Park jest doceniany nie tylko przez dotychczasowych najemców, ale również, przez nowe firmy wchodzące na ten rynek. Apply to doskonały przykład dobrych perspektyw i pozytywnego trendu dla Śląska i dla Polski” – skomentował Piotr Zamkotowicz, Partner w firmie Augusta Cracovia, Przedstawiciel funduszu ISOC w Polsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora