Informacje dnia

Kancelaria Allen & Overy oraz Grupa Żywiec wprowadzają się do Biur przy Warzelni w Browarach Warszawskich

BW_Biura_Przy_Warzelni
Największy budynek biurowy w kompleksie Browarów Warszawskich jest już gotowy do użytku. Pracę w Biurach przy Warzelni rozpoczęły już kancelaria Allen & Overy oraz Grupa Żywiec. To kolejny krok do zakończenia budowy miejskiego kwartału Browarów Warszawskich.

Biura przy Warzelni to trzeci i jednocześnie największy biurowiec w całym projekcie, który Echo Investment oddaje do użytku. Kolejne 24 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, jakie oferuje najemcom znajduje się w samym sercu Browarów Warszawskich, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Warzelni, Ogrodu Centralnego i Leżakowni.

Biura w Browarach Warszawskich przyciągnęły świetnych najemców, którzy uwierzyli w potencjał naszej flagowej inwestycji. Od samego początku dbamy o to, aby oferowany przez nas standard biur był na najwyższym poziomie. Choć warszawska Wola biurami stoi to jednak Browary Warszawskie na ich tle są inwestycją niebanalną. Ponadczasowa architektura, bogata zieleń wpisana w przestronne, otwarte place miejskie i świetnie skomponowana oferta restauracyjna i usługowa w zasięgu ręki to zdecydowane atuty inwestycji. Społeczność Browarów Warszawskich zyskała kolejnych członków. Jestem przekonany, że zarówno pracownicy Allen & Overy oraz Grupy Żywiec już wkrótce będą mogli pochwalić się, że pracują w wyjątkowej części Warszawy.

Michał Żelski, dyrektor regionalny w dziale biur Echo Investment

Biura przy Warzelni stały się nową lokalizacją biurową kancelarii Allen & Overy oraz Grupy Żywiec.

Browary Warszawskie to obecnie jedna z najciekawszych lokalizacji w stolicy. Najwyższy standard projektu oraz samej inwestycji z pewnością spełnią oczekiwania naszych klientów i pracowników oraz pozwolą wdrożyć innowacyjnie rozwiązania aranżacyjne i techniczne. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią projektu, który zmienia wizerunek warszawskiej Woli.

Arkadiusz Pędzich, Partner Zarządzający warszawskiego biura Allen & Overy.
Budynek charakteryzuje się nietuzinkową architekturą zaprojektowaną przez pracownię JEMS Architekci. Wyróżnia się niestandardową bryłą, która z trzech stron otoczy Leżakownię oraz Ogród Centralny. Podobnie jak pozostałe budynki biurowe będzie miał schodkową architekturę, która w głównej części wzniesie się na poziom 8. kondygnacji. Dla pracowników dostępne będą zielone tarasy.

Zakończenie budowy i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie Biur przy Warzelni to również zakończenie realizacji blisko 50 tys. mkw. powierzchni biurowej Browarów Warszawskich. To kolejny krok do zakończenia budowy naszego miejskiego kwartału.

Michał Gerwat, dyrektor projektu Browary Warszawskie.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora