rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Inwestycyjny Dzień Otwarty: Paczka 202 mieszkaniowych okazji inwestycyjnych w 15 miastach

Gda ON 3 (1)
Jeden z największych polskich deweloperów w najnowszej kampanii promocyjnej „202 mieszkaniowe okazje inwestycyjne”, stawia przed klientami pulę lokali z pakietami bonusów! Oprócz rabatu w cenie mieszkania objętego promocją można zyskać smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe czy ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. W ten sposób oszczędzić można nawet 99 tys. zł! Specjalną ofertą, która trwa do 15 maja br., objętych zostało 15 miast w całej Polsce.

Na czym polega akcja promocyjna? To nowa pula i nowa szansa na zakup mieszkania. Lokale z pakietami bonusów dostępne są w inwestycjach z aktualnej oferty dewelopera w: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu.

– W obecnej akcji promocyjnej postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzeby klientów inwestycyjnych, którzy w dobie galopującej inflacji szukają inwestycji, które pozwolą im uchronić posiadane oszczędności przed utratą wartości w czasie. W naszej ocenie nieruchomości to wciąż jedna z najatrakcyjniejszych form lokowania kapitału. Dodając do mieszkań pakiety bonusów zwiększamy tę atrakcyjność, tworząc nie tylko okazję do inwestowania, ale również oszczędzania. Pakiety bonusów, które przygotowaliśmy na tę okazję sięgają prawie 100 tys. złotych. Dodatkowo, 14 maja wszystkich zainteresowanych lokowaniem oszczędności w nieruchomości, zapraszamy do naszych biur sprzedaży na Inwestycyjny Dzień Otwarty. To doskonała okazja, by porozmawiać o nieruchomościach z naszymi doradcami, którzy będą do dyspozycji klientów od godz. 9.00 do 14.00. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Wybierając lokal w promocji, poza rabatem w cenie, można zyskać m.in. system smart home. Technologia pozwala korzystać z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Jej użytkownicy mogą za pomocą telefonu czy tabletu sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie. To rozwiązanie gwarantuje nie tylko komfort i wygodę. To również realne oszczędności. Dzięki smart home mieszkańcy mogą obniżyć zużycie wody nawet do 30% w skali roku.

W oferowanym pakiecie bonusów znajdują się także: prawo do wyłącznego korzystania nawet z dwóch miejsc postojowych zewnętrznego lub w hali garażowej oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

W trosce o zdrowie i komfort mieszkańców Grupa Murapol w każdym oferowanym lokalu wdraża również pakiet antysmogowy. Zaawansowany układ filtrów ze specjalną membraną z nanowłókien zatrzymuje najmniejsze stałe i ciekłe cząsteczki. Dzięki temu mieszkanie ma zapewnioną ochronę przed smogiem, kurzem, alergenami, a nawet owadami.

Co zrobić, aby poznać pulę mieszkań objętych akcją? Wystarczy wypełnić formularz i zamówić listę lokali w promocji w swoim mieście.

Źródło: Grupa Murapol.