Informacje dnia

Inwestycja POC Partners Polska wciąż na fali: w Darłowie powstaje kolejny apartamentowiec z widokiem na morze

Wizualizacja

Od wmurowania kamienia węgielnego rozpoczęła się budowa drugiego etapu inwestycji Marina Royale – VistaMar w nadmorskiej części Darłowa-Darłówka. Nowa rezydencja, zlokalizowana tuż przy wejściu do portu w Darłówku, zaoferuje niczym niezakłócony widok na Bałtyk, który można będzie podziwiać z okien własnego mieszkania. Ponadto da możliwość całorocznego korzystania z uroków nadbałtyckiej miejscowości, łączącej bogatą historię z nowoczesną infrastrukturą miejską. To tylko niektóre zalety VistaMar – drugiego budynku zespołu Marina Royale w Darłówku Zachodnim. Inwestorem jest POC Partners Polska, a generalnym wykonawcą CFE Polska. Apartamenty zostaną oddane do użytku latem 2023 r.

W rezydencji VistaMar, która powstaje tuż przy wejściu do awanportu, znajdzie się 105 lokali mieszkaniowych o metrażu od 25 do 88 mkw. Zaprojektowanych tak, aby można było nie tylko cieszyć się nadmorskim wypoczynkiem, ale przede wszystkim komfortowo mieszkać. W budynku powstanie basen wewnętrzny, sauny, spa, klub malucha oraz studio fitness, kawiarnia z piekarnią i  sale konferencyjno-bankietowe z widokiem na morze. W inwestycji zaplanowano także podziemny garaż, komórki lokatorskie, pralnię z suszarnią i przestronne rowerownie.

Koncepcja naszych budynków zakłada możliwość całorocznego korzystania zarówno z mieszkań, jak i bogatej infrastruktury. Od doskonałego zaplecza gastronomicznego, oferowanego m.in. przez restaurację Brasserie LIDO w istniejącej już w rezydencji UltraMar, przez wewnętrzny basen, klub fitness, salę zabaw dla dzieci, punkty handlowo-usługowe, po sale konferencyjno-bankietowe, które powstają w kolejnym budynku. To część wieloletniego projektu, które realizujemy w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się miejscowości nadmorskich w Polsce – mówi Thomas Schoutens, General Manager POC Partners Polska. – Darłówko to miejsce z ogromnym potencjałem, a inwestycja jest wynikiem tego, co najlepsze w polskiej i flamandzkiej kulturze. Zależy nam na stworzeniu doskonałej jakości budynków, które dzięki ponadczasowej formie, wpasują się w charakter okolicy. Ich rezydenci będą mogli w komfortowych warunkach cieszyć się pięknem tej nadbałtyckiej miejscowości niezależnie od pogody czy pory roku – dodaje.

Docelowo zespół Marina Royale składać się będzie z trzech apartamentowców położonych nad samym brzegiem Bałtyku. Latem 2019 roku otworzyły się drzwi do pierwszego z nich – UltraMar. Prace budowlane w Darłówku związane z drugim apartamentowcem VistaMar już się rozpoczęły. Mieszkania zostaną przekazane właścicielom latem 2023 r. Ich ceny oscylują między 16 a 39 tys. zł. za mkw brutto.  Lokale będą wykończone i oddane w standardzie „pod klucz”. Ostatni, zamykający projekt – MiraMar, powstanie w kolejnych latach.

Bliskość morza daje możliwość uprawiania żeglarstwa, pływania, surfingu, kajakarstwa, sportów motorowodnych oraz wędkowania. Szerokie, piaszczyste plaże to okazja do wypoczynku, spacerów, biegania lub nordic walkingu. Kilometry dróg rowerowych to raj dla miłośników dwóch kółek.

Nie bez przyczyny ulica, przy której znajduje się nasza inwestycja, nazywa się Bulwar Zachodzącego Słońca. Rezydenci VistaMar będą bowiem mogli cieszyć się niczym niezakłóconym widokiem na Bałtyk, a przede wszystkim podziwiać wyjątkowe zachody słońca w Darłówku – mówi Thomas Schoutens.

POC Partners Polska oferuje także obsługę wynajmu apartamentów w zespole Marina Royale. Właścicielom mieszkań zapewnia to przychody z inwestycji oraz daje możliwość wypoczynku w swoim apartamencie bez żadnych ograniczeń czasowych.

POC Partners to belgijski deweloper z ponad 25 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w budowaniu i zarządzaniu nadmorskimi rezydencjami. Dotychczas zrealizował 90 projektów głównie nad Morzem Północnym i Bałtyckim. Inwestor stosuje w swoich realizacjach materiały wysokiej jakości. Generalnym wykonawcą inwestycji jest CFE Polska. Firma realizuje projekty mieszkaniowe i hotelowe, buduje centra handlowe, hipermarkety, budynki biurowe, przemysłowe oraz hotele, bazując na nowoczesnych technologiach oraz materiałach najwyższej jakości.

Źródło: POC Partners.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora