Informacje dnia

Inwestycja Pełczyńskiego 20C w Warszawie z pozwoleniem na użytkowanie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zbudowany na warszawskim Bemowie budynek przy ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 20C uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Jego projekt powstał w pracowni architektonicznej MAAS Projekt, generalnym wykonawcą była firma NC Construction, deweloperem jest NC Investment.

Obiekt oferuje 36 mieszkań na siedmiu kondygnacjach nadziemnych. Część garażowa obejmuje dwie kondygnacje podziemne. Powierzchnia użytkowa mieszkań wyniosła 1811 metrów kw. Największe z nich mają 90 metrów kw.

Zakończenie inwestycji komentuje prezes NCI Piotr Laszkiewicz: „Cieszy mnie bardzo, że kolejny oddany budynek wyróżnia się estetycznie i funkcjonalnie na tle otaczającej zabudowy. To zasługa przede wszystkim dobrego projektu. Ale ten powstał dzięki precyzyjnie nakreślonym przez nas kryteriom. NC Investment wymyka się prostej kategoryzacji w ramach sektora deweloperskiego. Zawsze podkreślamy, że naszym klientom oferujemy w budowanych przez nasz obiektach mieszkaniowych część rozwiązań architektonicznych, technologicznych i funkcjonalnych typowych wyłącznie w budownictwie dla »klienta premium«, ale nie za kwoty typowe właśnie dla tego sektora deweloperskiego, lecz za niższe. Zdecydowanie stawiamy na jakość mieszkań i zagospodarowania działki wokół budynku – nie na maksymalizację PUM. Stawiamy na komfort psychiczny naszych klientów, dlatego nigdy nie budujemy w ostrych granicach działek, ale dajemy przestrzeń także na część zieloną inwestycji. Od lat widzimy, że wśród klientów jest to wysoce doceniane w naszej pracy. Pełczyńskiego 20C to koronny na to dowód”.

 

Średnia cena metra kwadratowego dla mieszkań o powierzchni poniżej 60 metrów kw wyniosła ok. 8500 zł; średnia cena dla mieszkań powyżej 60 metrów kw osiągała ok. 8000 zł/mkw. Konstrukcja budynku była tak pomyślana, aby umożliwiała nabywcom mieszkań zmianę ich układów funkcjonalnych w stosunku do projektu bazowego.