rynek nieruchomości na wynajem

Inwestowanie w nieruchomości: Jet-Printer rozwija się w parku magazynowym Warsaw Distribution Center

Paweł Bułajewski_media

Firma Jet-Printer Sp. z o.o. producent oraz specjalista z branży druku i IT została nowym najemcą w ramach nieruchomości inwestycyjnej Warsaw Distribution Center.

Nowy najemca zdecydował się wynająć ponad 1000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku Warsaw Distribution Center. Firma Jet-Printer zajmie docelowo 1002 mkw. powierzchni magazynowej, którą uzupełni 48 mkw. zaplecze biurowo-socjalne.
Kompleksowe usługi doradcze na rzecz najemcy zapewniła firma AXI IMMO.
Warsaw Distribution Center to nowoczesne centrum magazynowe i biurowe składające się z pięciu budynków o łącznej powierzchni ok. 35 000 mkw. Park zlokalizowany jest przy ul. Szyszkowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie.

Poszukiwaliśmy magazynu, który po pierwsze byłby w niewielkiej odległości od naszej siedziby głównej, po drugie umożliwiałby obsługę klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług na miejscu. Nowa powierzchnia zapewni firmie dodatkowe miejsce do składowania, a także będzie stanowić bezpośrednie zaplecze dla prowadzonego serwisu – powiedział Dariusz Mirowski, Prezes, Jet-Printer.

– Po zapoznaniu się z wymaganiami klienta na liście potencjalnych obiektów szybko znalazł się kompleks Warsaw Distribution Center, który swoją lokalizacją doskonale wpisywał się w jego potrzeby. Nowy magazyn znajduje się blisko siedziby głównej firmy. Odległość 3 km umożliwia wygodne połączenie pomiędzy obiema lokalizacjami w nieco ponad 5 minut jazdy samochodem. Dodatkowo park znajduje się w Warszawie w pobliżu węzła Opacz-Kolonia, który łączy Południową Obwodnicę Warszawy z trasą S7, co umożliwia elastyczną obsługę klientów z całej Warszawy i okolic – komentuje Paweł Bułajewski, Konsultant, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora