Informacje dnia

Invest Komfort powołuje inicjatywę „Dziś dla Jutra”

wspolpraca
Z myślą o mieszkańcach Trójmiasta Invest Komfort powołuje inicjatywę „Dziś dla Jutra”. Jej celem jest wsparcie trójmiejskich szpitali, medyków, placówek społecznych i edukacyjnych oraz lokalnego biznesu w trakcie i po zakończeniu pandemii wirusa.

W ciągu ostatniego miesiąca Invest Komfort przeznaczył na walkę z COVID-19 ponad 200 tysięcy złotych. Przekazał do trójmiejskich szpitali 5 respiratorów, zakupił 23 500 maseczek, wsparł też nabycie nowoczesnego sprzętu dla oddziału pneumonologii Kliniki Alergologii i Pneumonologii w Gdańsku. Podarował również niezbędne środki ochrony osobistej dla domów pomocy społecznej w Gdyni, Sopocie oraz w Gdańsku.

Pomoc jest wciąż potrzebna, dlatego firma zaprasza przedsiębiorców do wspólnej akcji charytatywnej. Ludzka solidarność i wspólne działanie pozwolą przekazać jeszcze większe wsparcie najbardziej potrzebującym.

Pandemia jest sprawdzianem naszej solidarności. Jeszcze nigdy nie potrzebowaliśmy siebie nawzajem tak bardzo, jak dziś. To właśnie teraz musimy stawiać dwa kroki w przód – planować i zapobiegać. Kluczowa jest zarówno pomoc szpitalom, medykom i ośrodkom pomocy, jak i działania długoterminowe – te, które wesprą lokalne biznesy. To one od lat nadają Trójmiastu jego wyjątkowy klimat. Zróbmy co w naszej mocy, by pomóc im przetrwać ten trudny czas –  podsumowuje Mieczysław Ciomek, prezes Invest Komfort.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora