Informacje dnia

II etap osiedla Park Skandynawia już w budowie

ParkSkandynawia_vis1
Spółka mieszkaniowa Skanska rusza z budową II etapu osiedla Park Skandynawia na warszawskiej Pradze-Południe. Roboty budowlane rozpoczęły się z końcem czerwca br. i potrwają do stycznia 2021 r. Dwa budynki mieszkalne II etapu dostarczą 210 lokali o łącznej powierzchni użytkowej ponad 10 000 metrów kw.

Przedsprzedaż mieszkań w II etapie osiedla Park Skandynawia rozpoczęła się już 3 kwietnia i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Dwa nowe budynki w ramach tego kompleksu mieszkalnego zaoferują łącznie 210 lokali o metrażach od 29 do 95 metrów kw. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych również 244 stanowisk parkingowych w garażach podziemnych. Oba budynki będą certyfikowane w systemie środowiskowym BREEAM, zapewniając najwyższe standardy ekologicznego budownictwa.

„Po dobrej przedsprzedaży, podpisaliśmy umowę ze spółką wykonawczą Skanska na budowę II etapu Parku Skandynawia. Prace poprowadzi ten sam zespół, który w tym roku bardzo sprawnie, bo przed planowanym terminem, kończy budynki realizowane w ramach I etapu inwestycji. To efekt dobrej współpracy przy realizacji naszych inwestycji w ramach Grupy, która pozwala też na gromadzenie wiedzy i doświadczenia w ramach zespołów realizujących kolejne projekty. W 2021 r. oddamy do użytku ten etap, a mieszkańcy będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie dla nich zaplanowaliśmy” – powiedział Tomasz Soczawa, menadżer projektu w spółce mieszkaniowej Skanska.