Informacje dnia

Hotelowa nieruchomość inwestycyjna Młyn Jacka zachwyca niepowtarzalnym klimatem

Hotel Młyn Jacka – niech świat się kręci_foto1

Położony w malowniczej okolicy hotel Młyn Jacka to miejsce stworzone do wypoczynku. Nieruchomość inwestycyjna przyciąga bogatą ofertą usług SPA i Wellness, ciekawą historią i unikatowym designem. Ekspozycja maszyn młyńskich dodaje miejscu charakteru.

Historia budynku, w którym mieści się Hotel Młyn Jacka sięga XIX wieku. Jego nazwa nawiązuje do starego młyna, który znajdował się na tym terenie po I Wojnie Światowej. Dziś odrestaurowany obiekt pełni funkcję hotelu z bogatą ofertą SPA i Wellness, zapewniając swym gościom szereg atrakcji. Obiekt zachwyca niepowtarzalnym designem, a ekspozycja starych maszyn młyńskich wnosi dodatkową wartość sentymentalną.
Położony w Jaroszewicach, tuż przy granicy z Wadowicami, hotel Młyn Jacka wraz z przyległymi terenami stanowi kompleks rekreacyjny o powierzchni użytkowej 2,5 tys. mkw. Hotel dysponuje łącznie 68 pokojami. Są to zarówno pokoje typu standard, jak i przestronne pokoje rodzinne typu studio, składające się z dwóch pomieszczeń.

Oprócz komfortowych pokojów typu standard i studio, hotel ma także w ofercie trzy oryginalnie urządzone apartamenty oraz pokój superior z widokiem na ogród oraz prywatnym, zewnętrznym jacuzzi. Dzięki najwyższej jakości wyposażeniu wnętrz, zapewniają one luksusowe warunki pobytu.

Wśród ekskluzywnego wyposażenia apartamentów o podwyższonym standardzie w łazienkach znalazło się aż 10 egzemplarzy toalety myjące Geberit AquaClean Sela. Model ten łączy wyszukane wzornictwo z nowoczesnymi technologiami i wysokiej klasy materiałami. Przyciąga uwagę eleganckim, purystycznym wyglądem oraz spełnia najsurowsze wymogi względem jakości.

Inwestycja została w części zrealizowana ze środków z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Unia dofinansowała projekt kwotą 2 mln zł. Cała inwestycja jest zaś warta ok. 15,5 mln zł.

mat.pras.