rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Hotel Focus Premium Sport zostanie otwarty w Sopocie

FOYER

Focus Hotel Premium Sport – tak będzie się nazywał nowy hotel w Sopocie. Otworzy go polska sieć Focus Hotels należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. Obiekt rozpocznie działalność 1 kwietnia 2018. Focus Premium w Sopocie zaoferuje gościom 70 pokoi, restaurację, salę konferencyjną oraz siłownię. Wnętrza będą łączyć nowoczesny design z ponadczasową funkcjonalnością.

Focus Hotel Premium Sopot to inwestycja realizowana jest przez DSJ International Sp. z o.o. Hotel powstaje w centrum miasta przy ulicy 1 Maja 7 w Sopocie.

Hotelowy parking na 40 miejsc postojowych zostanie przygotowany z wykorzystaniem automatycznego systemu parkingowego MODULO. Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto, goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci.

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług. Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora