rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Hillwood Polska rozpoczyna realizację nieruchomości inwestycyjnej Industrial Park Poland

IPP_RENDER_LOGO_ROADS_COLOR

Nieruchomość inwestycyjna Industrial Park Poland to projekt firmy Hillwood Polska zlokalizowany w gminie Stare Miasto koło Konina, u zbiegu autostrady A2 i drogi krajowej nr 72.

Inwestycja komercyjna powstaje na działce o powierzchni 137 ha. Docelowo wybudowane zostanie tutaj nowoczesne centrum logistyczno-produkcyjne o powierzchni ponad 600 000 metrów kw.
Hillwood Polska uzyskał pozwolenie na budowę pierwszego budynku w projekcie Industrial Park Poland. Otwiera to nowy rozdział w historii gospodarczego rozwoju nie tylko Wielkopolski, ale i całego kraju.
Hillwood Industrial Park Poland umożliwia wybudowanie standardowych powierzchni magazynowych, a także dedykowanych obiektów w formule BTS (build-to-suit) i BTO (build-to-own). Realizując ten projekt, odpowiadamy na konkretne potrzeby firm z całego świata, które szukają alternatywy dla swoich obecnych lokalizacji i planują przenieść swoją działalność do Europy. We współpracy z Urzędem Miasta Konina i Gminą Stare Miasto projekt został zaprezentowany podczas branżowych targów w Dubaju oraz Monachium, gdzie spotkał się z dużym zainteresowaniem firm z wielu rynków i sektorów gospodarki. Doskonały klimat inwestycyjny, dostęp do pracowników oraz oferta Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zapewniają szerokie wsparcie dla firm oraz korzystne ulgi podatkowe – podkreśla Hubert Michalak, Prezes Zarządu Hillwood Polska.

Teren przeznaczony pod tę inwestycję jest dobrze zlokalizowany i skomunikowany, daje bardzo duże możliwości zagospodarowania, a nawet uwzględnia możliwość produkcji energii ze źródeł odnawialnych. Współpracujemy z inwestorami i uczelniami celem zapewnienia kształcenia kadr z odpowiednimi kwalifikacjami, dostosowujemy transport publiczny do potrzeb rynku, dbamy o jakość świadczonych usług. Gmina Stare Miasto to miejsce przychylne biznesowi i inwestorom. Naszą otwartość okazujemy przedsiębiorcom, na co dzień wspierając ich podczas wszystkich etapów procesu inwestycyjnego. Dzięki temu stworzyliśmy dobry klimat dla biznesu, który jest powszechnie znany i doceniany. Dzięki połączeniu tych wszystkich elementów realizacja projektu Hillwood Industrial Park Poland w takim kształcie jest możliwa – podsumowuje Dariusz Puchała, wójt gminy Stare Miasto.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora