rynek nieruchomości na wynajem

Hart Logistics wprowadza się do nieruchomości komercyjnej Panattoni Park Pruszków V

2845d218357cd2b452761493b77280bc

Firma Hart Logistics wprowadza się do nieruchomości komercyjnej Panattoni Park Pruszków V.

Firma Hart Logistics w ubiegłym miesiącu podpisała umowę najmu powierzchni. Obecnie najemca rozpoczął korzystanie z powierzchni magazynowej w Panattoni Park Pruszków V.
Nieruchomość komercyjna Panattoni Park Pruszków V położona jest pod Warszawą, w sąsiedztwie autostrady A2. Hart Logistics wynajął w obiekcie 6800 m kw., a z przestrzeni biurowej najemca skorzysta w marcu 2023 roku.

– „Piąty park w regionie Pruszkowa to najlepsze możliwe potwierdzenie ogromnego potencjału tej lokalizacji dla prowadzenia krajowych oraz międzynarodowych operacji logistycznych i spedycyjnych. Położenie stanowi atrakcyjną alternatywę dla Warszawy, jednocześnie zapewniając sprawny dojazd do stolicy. Ponadto sąsiedztwo autostrady A2 umożliwia bezpośrednie połączenie drogowe z kluczowymi rynkami w Polsce – Poznaniem i Łodzią – oraz jednym z największych w Europie – Berlinem. Nie dziwi więc, że Pruszków stał się w ostatnich latach jednym z motorów napędowych rynku warszawskiego” – mówi Olga Wałkiewicz, Senior Development Manager w Panattoni.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora