rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Golden Star Group z zielonymi biurowcami

KBC_2
Golden Star Group stawia na obecność terenów zielonych wokół swoich inwestycji.

Deweloper dba o maksymalne wykorzystanie światła dziennego a także stosowanie przyjaznych środowisku rozwiązań użytych do wykończenia wnętrz. Takimi rozwiązaniami mogą pochwalić się warszawskie inwestycje komercyjne wchodzące do portfolio dewelopera. Konstruktorska Business Center i Oxygen Park oferują komfortowe i w pełni bezpieczne warunki do pracy, jak również do wypoczynku.
Konstruktorska Business Center to nowoczesny biurowiec klasy A o łącznej powierzchni najmu 49 500 mkw., zlokalizowany w samym sercu biznesowej części Mokotowa. Budynek cechuje wysoka efektywność energetyczna potwierdzona certyfikatem BREEAM na poziomie „Very Good”.
Drugim z warszawskich obiektów należących do Golden Star Group jest Oxygen Park – nowoczesny kompleks biurowy, zlokalizowany bezpośrednio przy Alejach Jerozolimskich w biznesowym obszarze Warszawy. Projekt składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni najmu ponad 18 000 m kw.  Zastosowane w projekcie rozwiązania pro-środowiskowe zostały potwierdzone certyfikatem BREEAM na poziomie „Very Good”.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora