Informacje dnia

Gdański Olivia Business Centre z nową umową najmu na ponad 1600 m2

Olivia Business Centre w Gdańsku
Acxiom Global Service Center Polska podpisał nową, 6 letnią umowę na najem powiększonej powierzchni w budynku Olivia Four. To potwierdzenie prężnego rozwoju firm zlokalizowanych w oliwskim centrum biurowym i kolejny biznesowy sukces działającej na całym świecie spółki IT.

Na powiększenie powierzchni wynajmu zdecydowaliśmy się ze względu na dynamiczny rozwój oraz otwarcie nowych stanowisk pracy w obszarze wsparcia kluczowych klientów firmy – mówi Tomasz Świecki, Director Delivery z Acxiom Global Service Center Polska.

Od 2016 roku na terenie Olivii Business Centre biura Acxiom zajmowały powierzchnię 1269 m2. Jeszcze przed upływem okresu umowy spółka zdecydowała się na jej przedłużenie i powiększenie zajmowanej powierzchni do 1682 m2. Zgodnie z nowymi zapisami, biura firmy znajdować się będą na 3 i 4 kondygnacji budynku Olivia Four. Acxiom równocześnie zwiększa liczbę miejsc parkingowych zajmowanych w garażach podziemnych.

Nowa umowa zakłada przebudowę i remont dotychczasowej przestrzeni oraz aranżację nowych biur. Za aranżację odpowiadają Katarzyna Koza i Jagoda Paluchowska. Podobnie jak poprzednio, na nowej powierzchni znajdzie się wiele ciekawych rozwiązań, które uwzględniają także ekologię materiałów i technologii wykonania. Aranżacyjnie projekt nawiązuje do aktualnej powierzchni, co można zauważyć np. w wyborze kolorów wykładziny lub elementów dekoracyjnych czyli szarość, zieleń oraz intensywna pomarańcz. Nie zabraknie również nowych elementów, np. nawiązujących do miasta, w którym znajduje się biuro czyli Gdańsk. Pojawią się również rozwiązania umożliwiające optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni oraz zapewnienie jak najbardziej komfortowych warunków pracy dla naszych pracowników. – Karolina Bykowska, Facility Manager w Acxiom.

Obecnie w biurach trwają prace adaptacyjne. Planowany termin ich zakończenia to maj 2020 roku.

Olivia Four to 11-piętrowy budynek biurowy klasy A. Jego charakterystyczna biało-szklana bryła mieści ponad 14,7 tys. mkw. powierzchni biurowej.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora