Z życia spółek

Gdański Hotel Number One przyciąga gości pakietami pobytowymi

Hotel Number One recepcja
Polacy coraz częściej spędzają Święta Bożego Narodzenia poza domem. Popularnym wyborem są świąteczne pobyty w hotelach.

Gdański Hotel Number One przygotował dla swoich gości atrakcyjną ofertę z kolacją wigilijną i spotkaniem ze Świętym Mikołajem, która została wyprzedana w 100% na długo przed 24 grudnia.

Kierunkiem chętnie obieranym przez tych, którzy Święta chcą spędzić z dala od domu jest Gdańsk. Wyjątkowa atmosfera nadmorskiego grodu, moc atrakcji i piękny jarmark bożonarodzeniowy każdego roku przyciągają turystów w okresie świątecznym. Jednym z obiektów, który przygotował specjalną świąteczną ofertę jest Hotel Number One na gdańskiej Wyspie Spichrzów.

„Nasza oferta świąteczna spotkała się w tym roku z ogromnym zainteresowaniem i wyprzedała się w ekspresowym tempie. Obrazuje to jak zmienia się nasze podejście do Świąt Bożego Narodzenia. Nadal chcemy je spędzać z rodziną, ale wolimy skupić się na przyjemnych aspektach świętowania – relaksie, spokojnej atmosferze. Co ważne, nasza oferta zagwarantowała darmowy pobyt w hotelu dla dzieci poniżej 12 roku życia – dzięki temu na spędzenie świąt w Hotelu Number One zdecydowało się wiele rodzin spoza popularnego modelu 2+1, które zazwyczaj rezygnują z takiej formy wypoczynku w czasie Świąt z obawy przed wysokimi kosztami” – powiedział Łukasz Pawlina, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Hotelu Number One.

Tak wysokie zainteresowanie świąteczną ofertą Hotelu Number One sprawiło, że obiekt już teraz zaczyna planować i przygotowywać pakiety pobytowe na Boże Narodzenie w 2019 r.