Informacje dnia

Galeria Północna w Warszawie organizuje „Targi zajęć pozaszkolnych”

Targi zajęć pozaszkolnych_Galeria Północna_1
W dniach 4-6 września w Galerii Północnej odbędą się „Targi zajęć pozaszkolnych”. Na stoiskach zaprezentują się placówki edukacyjne oferujące różne formy aktywności dla dzieci i młodzieży – w większości z Białołęki. Głównym założeniem wydarzenia jest zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli różnych szkół, by każdy rodzic mógł z łatwością wybrać zajęcia dla swojego dziecka.

Zielone tereny Białołęki są szczególnie atrakcyjne dla rodzin z dziećmi. Jest to jedyna dzielnica w Warszawie zamieszkiwana przez tak duży odsetek osób w wieku do 18 roku życia. Najchętniej odwiedzanym centrum handlowym w okolicy jest Galeria Północna, a zawdzięcza to swej szerokiej i zróżnicowanej ofercie dopasowanej do profilu i potrzeb klientów.

W Galerii Północnej regularnie organizowane są wydarzenia dla rodzin z dziećmi. Na początku września odbędą się „Targi zajęć pozaszkolnych”. Wśród wystawców pojawią się szkoły oferujące zajęcia płatne i bezpłatne dla dzieci we wszystkich grupach wiekowych. To duże udogodnienie dla rodziców. W jednym miejscu będą mogli poznać i porównać oferty zajęć różnych szkół językowych, rysunku i malarstwa, przedmiotów ścisłych, a także klubów sportowych specjalizujących się w dyscyplinach, takich jak tenis, akrobatyka, judo czy karate. Podczas targów nie zabraknie też ciekawych propozycji na nowy semestr od Egurrola Dance Studio, Olympic Fight Club czy Sali Zabaw Fikołki, posiadających swoje lokale na terenie Galerii Północnej.

„Duży odsetek naszych klientów stanowią rodziny z dziećmi. Staramy się im zapewnić nie tylko atrakcyjną ofertę, ale również ciekawy program wydarzeń. Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego wielu rodziców szuka zajęć dodatkowych dla swoich dzieci. Wiemy, że nie jest to łatwe i często bywa bardzo czasochłonne, dlatego postanowiliśmy ułatwić im to zadanie. Przygotowaliśmy targi zajęć pozaszkolnych, podczas których klienci będą mogli zapoznać się z ofertą placówek edukacyjnych, porównać ich program nauczania, dopytać o szczegóły, a nawet zapisać dzieci na zajęcia. Pojawi się również specjalna strefa dla najmłodszych, by każdy mógł spokojnie porozmawiać z wystawcami” – powiedział Roman Bugajczyk, Dyrektor Galerii Północnej.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora