Informacje dnia

Galeria Północna rozszerza ofertę rekreacyjną – umowa z nowym najemcą

uscisk reki
Do Galerii Północnej przeniósł swoją białołęcką siedzibę klub sportowy Olympic Fight Club. W jego ofercie znajdują się zajęcia sportowe, w tym najbardziej popularne sztuki walki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Treningi poprowadzi wyspecjalizowana kadra trenerów oraz wielokrotni reprezentanci Polski. Nowy najemca otworzył lokal o powierzchni 418 metrów kw. na pierwszym piętrze galerii.

Z początkiem września oferta rekreacyjna Galerii Północnej poszerzyła się o nowe zajęcia sportowe. Na pierwszym piętrze została otwarta szkoła walki Olympic Fight Club. Nowym najemcą galerii została profesjonalna szkoła walki specjalizująca się w zajęciach sportowych dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

„Cieszymy się z poszerzenia oferty rekreacyjnej Galerii Północnej, umożliwiającej tak niespotykaną w innych centrach aktywność, jak treningi sztuk walki. Jesteśmy jedyną galerią handlową w Warszawie oferującą tego typu program zajęć sportowych. Wierzymy, że zajęcia w Olympic Fight Club spotkają się z dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych” – powiedziała Justyna Markiewicz, Retail Leasing Director w GTC, właściciela Galerii Północnej.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora