rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Galeria Echo w Kielcach z certyfikatem BREEAM in-Use

Galeria_Echo_01Centrum handlowe Galeria Echo w Kielcach uzyskało certyfikat BREEAM in-Use na poziomie bardzo dobrym.

Budynek Echo Investment oceniany był w dziewięciu kategoriach, m.in. zarządzanie, energia, transport, woda, materiały, odpady, ekologia i zanieczyszczenia. Odpowiedzi na określone pytania z kwestionariusza są przeliczane na procenty i determinują wynik certyfikacji.

 Galeria Echo otrzymała dwa rodzaje certyfikatu BREEAM In-Use -Asset (charakteryzuje m.in. efektywność energetyczną, materiały, lokalizację, transport) i Building Management (ocenia zarządzanie budynkiem, relacje z najemcami, zużycie mediów, gospodarkę odpadami). W obu przypadkach obiekt uzyskał ocenę „Very Good” (z wynikiem odpowiednio 66 i 58 proc.).W portfolio spółki Echo Investment znajduje się obecnie już dziewięć budynków, które posiadają certyfikaty BREEAM.

 Galeria Echo w Kielcach oferuje 159 000 mkw., z czego 70 000 mkw. na wynajem. W obiekcie znajduje się 250 sklepów, klienci mają do dyspozycji także bogatą część rozrywkową – m.in.  kręgielnię, centrum fitness i wielo salowe kino Helios. Na najmłodszych czeka bawialnia o powierzchni 300 mkw. Obiekt dysponuje też parkingiem na 2 300 miejsc.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora