Informacje dnia

Funkcjonalna a zarazem modna sypialnia

Sypialnia Agata
Sypialnia to bardzo ważna przestrzeń mieszkania, która stanowi nasz intymny zakątek.

„Aranżując sypialnię najczęściej zwracamy uwagę na to, aby była przytulna, funkcjonalna i zgodna z naszym stylem” – zwracają uwagę eksperci Agata S.A.

Eksperci Agata S.A. radzą, aby zwrócić uwagę na cztery aspekty. Pierwszym z nich jest kolor, i jak wskazują, najmodniejszy w tym roku jest fiolet. Bardzo ważne jest również komfortowe łóżko. Kolejna kwestia to przechowywanie.

Jeśli twoja sypialnia przytłacza Cię ze względu na nadmiar rzeczy – najwyższy czas na porządki! Minimalizm, szczególnie w sypialni wprowadza harmonię i sprawia, że czujemy się bardziej odprężeni. Jeśli więc na krześle czy w szafie zalegają rzeczy, które jesienią Ci się nie przydadzą, koniecznie je posegreguj i schowaj do odpowiednich pudełek. Wybór pojemników do przechowywania jest obecnie tak duży, że na pewno znajdziesz takie, które pasują do Twojej aranżacji. Świetnym rozwiązaniem dla nadmiaru rzeczy są łóżka, które posiadają pojemniki do przechowywania. Zatem pozostaw tylko to, co faktycznie będzie użyteczne – radzą eksperci Agata S.A.

Ostatnia rzecz, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę, to dobór odpowiednich dodatków, pasujących do wnętrza i odzwierciedlających nasz gust.