Inwestycje publiczne

Fundacja Globalworth wraz z Fundacją Juliana Cochrana oferują stypendia

03353d1b9f01d3045a645c558dc21a28
Fundacja Globalworth wraz z Fundacją Juliana Cochrana uruchamiają program stypendialny “Bridge to the Future – Fundusz Wsparcia Młodych Artystów-Muzyków”.

Celem programu stypendialnego jest wspieranie utalentowanych instrumentalistów oraz wokalistów w ich indywidualnych wyzwaniach związanych z rozwojem zawodowym. Stypendyści będą mogli zainwestować otrzymane środki na potrzeby artystyczne związane ze swoją karierą muzyczną. 15 laureatów otrzyma po 2000 euro stypendium na rozwój artystyczny. Jest to możliwe dzięki Partnerowi Głównemu programu – Fundacji Globalworth, która od kilku lat wspiera także artystów w Rumunii (program „Young Talents”).

„W programie „Bridge to the Future – Fundusz Wsparcia Młodych Artystów-Muzyków” liczą się nie tylko umiejętności muzyczne, ale także biznesowe podejście do własnej kariery i uwzględnienie jej różnych aspektów. Jestem przekonany, że naszymi stypendystami będą fantastyczni muzycy z kreatywnymi pomysłami na budowanie swojej ścieżki zawodowej. Chcemy odpowiadać na rzeczywiste potrzeby młodych muzyków i wspierać ich w  indywidualnych wyzwaniach związanych z rozwojem zawodowym, artystycznym i osobistym.” – powiedział Jakub Fiebig, Prezes Fundacji Juliana Cochrana.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora