Konferencje

Fokke Moerel z MVRDV już 1 lipca w Polsce – rusza nowy cykl webinarów AQINA TV

Concordia Design_MVRDV

Już 1 lipca w Światowy Dzień Architektury odbędzie się spotkanie z reprezentantami legendarnej pracowni architektonicznej MVRDV. Architekci przyjęli zaproszenie od firmy AQINA, jako pierwsi goście nowego cyklu międzynarodowych spotkań pod nazwą AQINA TV, webinarów z największymi Gwiazdami branży architektury, architektury wnętrz i designu. Pierwsze spotkanie on-line z udziałem Fokke Moerel z MVRDV odbędzie się 1 lipca o godz. 15.00.

MVRDV to globalna pracownia architektury i urbanistyki, która słynie z zaangażowania w tworzenie projektów, które są, jak sami mówią, rozwiązaniem na globalne wyzwania. Od ponad prawie 30 lat zmienia oblicze współczesnej architektury, inspirując kolejne pokolenia. Z reprezentantami tej legendarnej pracowni będzie się można spotkać już 1 lipca, o godz.15.00 podczas pierwszego webinaru z cyklu AQINA TV.

 

AQINA to firma z 10-letnią tradycją, tworząca wnętrza komercyjne, które zachęcają do pracy i inspirują do działania. Na rynku znana jest z wysokiej jakości usług, wielkiego afektu do prawdziwego designu oraz nieszablonowego podejścia. To wszystko łączy ją z MVRDV, bohaterami pierwszego spotkania w ramach cyklu webinarów AQINA TV.

– Nowe czasy przyniosły nowe wyzwania, ale i nowe możliwości. W ramach realizacji naszej misji – jaką jest tworzenie szerokiego dostępu do międzynarodowej wiedzy i know-how od największych ekspertów z naszej branży, postanowiliśmy uruchomić nowy projekt pod nazwą AQINA TV. To cykl webinarów – spotkań on-line, z największymi Gwiazdami ze świata architektury, architektury wnętrz i designu. Nie mogłem wymarzyć sobie lepszej premiery – MVRDV to nie tylko globalna ikona, ale także moja wielka inspiracja. Dlatego cieszę się, że możliwa jest inauguracja naszego projektu AQINA TV właśnie z nimi i to jeszcze w Światowym Dniu Architektury – mówi Marcin Zieliński, właściciel firmy AQINA, oferującej nowoczesne elementy aranżacji biur i innych wnętrz komercyjnych, najlepszych producentów z całego świata.

Spotkania, w ramach AQINA TV będą odbywać się regularnie. O gościach specjalnych można przeczytać w newsletterach, na stronie www i w social mediach firmy.

Światowy Dzień Architektury to święto ustanowione w 1996 roku przez Międzynarodową Unię Architektów, która reprezentuje przedstawicieli tego zawodu z 124 krajów. Głównym celem, jaki przyświecał ustanowieniu tego święta była edukacja i popularyzacja interdyscyplinarnej sztuki, jaką jest architektura. W Polsce obchodzone jest 1 lipca.

Patronat nad wydarzeniami AQINA TV objęło: Stowarzyszenie Architektów Wnętrz, Stowarzyszenie LOVE ORIGINAL oraz magazyny Architektura&Biznes, LABEL, MAGAZIF.

mat.pras.