Informacje dnia

Focus Mall w Zielonej Górze wita najemcę w nowym koncepcie store-in-store

Focus Mall (1)

Już niebawem, w dniu 30 września br. nastąpi otwarcie salonu Kappahl w Focus Mall w Zielonej Górze. Skandynawska marka powraca do miasta po 5 latach nieobecności.

Kappahl zapowiada otwarcie w nowym koncepcie store-in-store. Salon Kappahl zajmie lokal o powierzchni 731 metrów kw. Będzie on zlokalizowany na pierwszym piętrze nowo otwartej części galerii.

Otwarcie nowego sklepu Kappahl w Zielonej Górze jest dla nas ekscytujące z dwóch powodów. Po pierwsze, wracamy do miasta, w którym już kiedyś Kappahl był i mamy tutaj grono lojalnych Klientów. Takie powroty zawsze cieszą nas ogromnie – mówi Wirginia Gruszczyńska, marketing and e-com manager Kappahl Poland. – Będzie to dla nas szczególne otwarcie również z uwagi na fakt, że sklep zaprezentujemy w koncepcie store in store. Klienci będą mogli robić zakupy w salonie Kappahl i znajdującym się tuż za ścianą sklepie Newbie. Mamy nadzieję, że wpłynie to bardzo pozytywnie na komfort zakupów naszych lojalnych, jak i nowych Klientów – dodaje.

Kappahl to marka odpowiedzialna, oferująca odzież z naturalnych tkanin, wytworzoną w zrównoważony sposób. To produkty wysokiej jakości sprzedawane w atrakcyjnych cenach, dlatego bardzo cieszy nas powrót marki do Focus Mall. Planujemy poszerzać portfolio o takich najemców, aby zapewnić klientom dostęp do marek działających w duchu slow fashion – deklaruje Marta Radziwoń, dyrektor centrum Focus Mall.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora