rynek nieruchomości na wynajem

Flytronic S.A. najemcą nieruchomości komercyjnej Diamond Business Park Gliwice

7b47b86ce9f8ac2d044e7a3d6ea87af3Nieruchomość komercyjna Diamond Business Park Gliwice to inwestycja zlokalizowana w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. W odległości 2 km znajduje się stacja kolejowa oraz śródlądowy Port Gliwice.

DBP Gliwice to kompleks produkcyjno-magazynowo-biurowy, realizowany przez White Star Real Estate. Ulokowany jest w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (KSSE).
Skoncentrowana na produkcji zaawansowanych bezzałogowych systemów powietrznych firma inżynierska Flytronic S.A. (część GRUPY WB) wynajęła powierzchnię magazynową w parku logistycznym Diamond Business Park (DBP) w Gliwicach. Najemca będzie miał do dyspozycji ponad 4 tys. m
2 powierzchni magazynowej i biurowej.
Doradcą przy tej transakcji była agencja Triflow.

Dla firmy zwiększającej raptownie moce produkcyjne współpraca z przewidującym i znającym potrzeby najemcy partnerem jest kluczowa. Podpisana umowa, dzięki której pojawimy się w łączącym funkcje parku logistycznego z powierzchnią produkcyjną DBP Gliwice, pozwoli na szybkie i efektywny rozwój naszej działalności” – oświadczył Jarosław Zając, prezes zarządu Flytronic S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora