rynek nieruchomości na wynajem

Firmy collab i Loftmill wspólnie na rynku elastycznych powierzchni biurowych

collab_wizualizacja 06

Z początkiem października 2022 roku rusza współpraca dwóch podmiotów działających na rynku elastycznych powierzchni biurowych.

Obecny w Trójmieście collab i działający w 7 innych miastach w Polsce Loftmill tworzą partnerską sieć. W ramach nowej sieci najemcy mogą korzystać z oferty jednego i drugiego operatora na preferencyjnych warunkach, niezależnie od lokalizacji.
Collab jest nową marką elastycznych powierzchni biurowych stworzoną pod szyldem firmy deweloperskiej Torus.
Loftmill jest jedną z najdłużej działających, polskich firm na rynku, świadczącą usługi wirtualnych biur, pracowni coworkingowych i biur serwisowanych.

– W collabie i Loftmill mamy podobną filozofię działania oraz zbliżony standard nastawiony na jakość, komfort, atrakcyjną lokalizację i profesjonalizm obsługi klienta. Chcemy to wykorzystać, bo na rynku flexów nie tak łatwo to wszystko połączyć – mówi Sebastian Rączkowski, dyrektor zarządzający collab. Dzięki naszej współpracy klienci chcący otworzyć satelitarne biura w regionach, w których nie ma collabu, będą mogli liczyć na zbliżoną jakość usługi świadczoną przez Loftmill, ponadto na atrakcyjne warunki. Współpraca działa w dwie strony, tworzymy partnerską sieć, dzięki czemu zwiększamy możliwości rozwoju i zasięg działania obu marek – dodaje.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora