Informacje dnia

Firma TPA Poland powiększyła biuro w Wola Center w Warszawie

Wola Center_1

Hines, jedna z najbardziej renomowanych i innowacyjnych firm na globalnym rynku nieruchomości, będąca liderem w branży w zakresie zrównoważonego rozwoju, przedłużyła umowę z TPA Poland, wieloletnim najemcą Wola Center, na nowych warunkach. Spółka TPA, jeden z liderów wśród firm konsultingowych w Polsce, wynajmie dodatkowe 700 mkw. w biurowcu na Woli w celu konsolidacji swoich dwóch warszawskich biur. Rozbudowana siedziba zajmie łącznie ok. 2 400 mkw. na piątym i szóstym piętrze.

– Fakt, że firma TPA Poland wybrała Wola Center na docelową siedzibę swojego biura w Warszawie, świadczy o naszych partnerskich relacjach z najemcą oraz zrozumieniu jego potrzeb w kwestii aranżacji miejsca pracy. Cieszymy się, że wynajmujący doceniają nasze działania w zakresie doskonalenia zarówno samych budynków, jak i procedur zarządzania. Nadal z powodzeniem komercjalizujemy powierzchnie biurowe w okresie pandemii. Wola Center już teraz oferuje wysokiej jakości powierzchnie biurowo-handlowe oraz liczne udogodnienia dla pracowników. W tym roku staramy się jeszcze o certyfikat BREEAM, a dodatkowo biurowiec zostanie objęty programem Hines GREEN OFFICE, który stworzyliśmy, aby promować proekologiczne postawy i rozwiązania wśród najemców – mówi Marta Wiewiórowska-Kudła, Leasing Manager, Hines Polska Sp. z o.o.

– Bardzo cenimy sobie współpracę z Hines. Firma zaoferowała nam możliwość powiększenia biura o dodatkową powierzchnię na jednym z pięter, na których już jesteśmy. Pozwoli nam to na komfortowe i ergonomiczne rozplanowanie miejsc pracy dla naszych zespołów, dotychczas częściowo zlokalizowanych w innym biurowcu. Jest to dla nas istotna kwestia, ponieważ umożliwia nam lepszą integrację zespołu, a także dalszy dynamiczny rozwój, który, mimo zmienionych w skutek COVID-19 warunków rynkowych, przewidujemy w najbliższych latach – mówi Krzysztof Kaczmarek, Partner Zarządzający, TPA Poland.

Źródło: Hines.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora