rynek nieruchomości na wynajem

Firma Rohlig Suus zostaje na dłużej w nieruchomości komercyjnej Prologis Park Piotrków

hannes-egler-360942-unsplashFirma Rohlig Suus zostaje na dłużej w nieruchomości komercyjnej Prologis Park Piotrków, gdzie wynajmuje powierzchnię.

Rohlig Suus Logistics to firma, która opiera swoją sieć logistyczną na strategicznie położonych obiektach dystrybucyjnych. Firma zdecydowała się przedłużyć umowę najmu 24 000 m2 w Prologis Park Piotrków.
Transakcja została sfinalizowana przy wsparciu Huberta Wojtera z agencji Axi Immo.

Hasło przewodnie Rohlig Suus Logistics brzmi „One step Ahead”. Doskonale rozumiemy znaczenie tych słów i są nam one szczególnie bliskie, gdyż Prologis kieruje się hasłem „Ahead of what’s next”. I to właśnie koncentracja na przyszłości i bycie o krok przed tym, co przyniesie przyszłość wiąże nas z tym Klientem już od wielu lat. A co najważniejsze owocuje kolejnymi kontraktami” – podkreśla Piotr Lenczewski, Leasing & Customer Experience Manager w Prologis.

Naszą niezmienną dewizą jest świadczenie kompleksowych usług logistycznych na najwyższym poziomie. Na tym przez dekady budowaliśmy nasze know-how, ale nie byłoby to możliwe bez współpracy ze sprawdzonymi partnerami. Zdecydowaliśmy się pozostać pod dachami Prologis głównie ze względu na wysoką jakość zarządzania obiektem oraz z uwagi na lokalizację magazynu w centrum Polski.” – podkreślił Sylwester Wzorek – Senior Facility Manager, Rohlig Suus Logistics.

Przedłużenie umowy w dotychczasowym parku magazynowym to zazwyczaj sytuacja win-win dla każdej ze stron uczestniczących w transakcji. Najemca pozostaje w dobrze znanej sobie lokalizacji przy zachowaniu obecnej kadry pracowników. Z kolei wynajmujący ma pewność, że Klient jest zadowolony z dostarczanych usług, bardzo wysoko ocenia jego ofertę i profesjonalizm,” – mówi Hubert Wojtera, z agencji Axi Immo.

mat.prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora