rynek nieruchomości na wynajem

Firma Reka Rubber rozwija się w magazynowej nieruchomości komercyjnej MLP Poznań West

DJI_0342_edited2_breeam_m-1(1)

Firma Reka Rubber rozwija się w magazynowej nieruchomości komercyjnej MLP Poznań West.

Centrum logistyczne MLP Poznań West docelowo dostarczy ponad 141 tys. m2 najnowocześniejszej przestrzeni magazynowo-biurowej na terenie o powierzchni 29 ha.
Firma Reka Rubber Polska, lider na rynku europejskim w produkcji wyrobów gumowych oraz węży gumowych i silikonowych, podwoi wynajmowaną powierzchnię w ramach nieruchomości komercyjnej do blisko 4 tys. m2. Do nowego obiektu wprowadzi się w II kwartale br. W transakcji najemcę wpierała agencja Rock Estate.

„Bardzo cieszymy się z zawartej transakcji. To już jedna z ostatnich okazji na wynajęcie nowoczesnej powierzchni w tym centrum logistycznym. MLP Poznań West jest jednym z najbardziej popularnych centrów logistycznych w naszym portfolio i zbliżamy się do pełnego obłożenia. Najemcom zapewniamy wysoki standard obiektów, przy jednoczesnym wdrażaniu rozwiązań wpływających na ochronę środowiska. Wszystkie nowo powstające budynki objęte są systemem certyfikacji BREEAM” – powiedziała Agnieszka Góźdź, Członek Zarządu, Chief Development Officer, MLP Group S.A.

„Ze względu na dynamiczny rozwój i poszerzanie rynków zbytu firma Reka Rubber po raz kolejny podjęła z nami współpracę i obdarzyła nas zaufaniem, czego efektem jest podwojenie powierzchni w MLP  Poznań West. Jak zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalne i zarazem elastyczne podejście dewelopera oraz dopasowanie oferty do potrzeb Klienta. Cieszymy się z owocnej współpracy oraz wsparcia jakie mogliśmy dać naszemu Klientowi w wyborze najbardziej dogodnego rozwiązania” – powiedziała Monika Dybowska, Industrial & Logistics Advisor, Rock Estate.

materiał prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora