Informacje dnia

Firma OTCF przedłuża umowę najmu w biurowcu Diamante Plaza w Krakowie

umowa

Firma OTCF przedłuża umowę najmu w biurowcu Diamante Plaza w Krakowie.
Umowa najmu dotyczy blisko 3000 m kw. powierzchni biurowej spełniającej najwyższe, międzynarodowe standardy. W Diamante Plaza zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania technologiczne, które wpływają na jego atrakcyjność oraz niesłabnące zainteresowanie najemców.

OTCF to nie jedyna firma, która w ostatnim czasie podjęła decyzję o przedłużeniu umowy najmu w Diamante Plaza. Dwóch innych, dotychczasowych najemców podpisało umowy na łączną powierzchnię 640 m kw. Aktualnie trwają rozmowy na temat kolejnych przedłużeń najmu.

Przedłużenie umowy najmu przez dotychczasowych najemców to dla nas znak, że klienci są  zadowoleni ze współpracy z nami oraz świadczonych przez nas usług. Wierzymy, że podejmowane przez nas działania stwarzają w Diamante Plaza optymalne warunki dla rozwoju biznesu i cieszymy się, że kolejni najemcy decydują się pozostać w nim na dłużej

Tomasz Skrzypek, Senior Consultant, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland

BNP Paribas Real Estate Poland pełni rolę wyłącznego agenta Diamante Plaza od sierpnia 2017 roku. Przeprowadzony wówczas proces rekomercjalizacji powierzchni biurowych klasy A w całym budynku zakończył się sukcesem.
Diamante Plaza został oddany do użytkowania we wrześniu 2009 roku. Biznesowe sąsiedztwo oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej sprawiają, że jest to idealne miejsce dla rozwoju firm. Obiekt charakteryzuje się szerokim dostępem do infrastruktury miejskiej oraz dobrą komunikacją – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a także ścieżka rowerowa, pozwalające na szybki dojazd do Centrum, Dworca Głównego i pobliskich dzielnic. Niedaleko usytuowana jest również stacja kolejowa Zabłocie.
Od początku roku właścicielem Diamante Plaza jest fundusz Catalyst Capital.

mat.pras.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora