Bez kategorii

Firma mFinanse przenosi się z Warty Tower do nieruchomości komercyjnej WTT w Warszawie

ea91d7e0d2e86e37c2bba673c792c598

Linia biznesowa mFinanse, będąca częścią grupy mBank, przeprowadziła się z biurowca Warta Tower należącego do Globalworth do biura na 25. piętrze Warsaw Trade Tower – budynku, który również znajduje się w polskim portfelu spółki.

Nieruchomość komercyjna Warsaw Trade Tower to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najwyższych budynków biurowych Warszawy. Licząca 42 piętra, 208 m wysokości i ponad 45 000 mkw. powierzchni biurowej wieża zlokalizowana jest przy ulicy Chłodnej 51 w dzielnicy Wola.
Wieżowiec posiada też zielony certyfikat BREEAM na poziomie Excellent, certyfikat WELL Health & Safety 2022 oraz korzysta w 100% z odnawialnych źródeł energii.
Najemca, czyli mFinanse, to stale rozwijająca się sieć ekspertów finansowych, których celem jest wspieranie ważnych decyzji finansowych klientów.

To dla nas bardzo dobra wiadomość, jako właściciela i zarządcy obu biurowców – Warta Tower i Warsaw Trade Tower, że spółka z grupy mBank zdecydowała się pozostać członkiem społeczności najemców Globalworth. Naszym celem jako długotrwałego inwestora jest dbanie o komfort naszych najemców i szukanie dla nich nowych rozwiązań, jeśli z jakichś powodów przedłużenie umowy w obecnej lokalizacji nie jest możliwe. Przeprowadzka mFinanse do Warsaw Trade Tower to kolejny dowód na to, że starsze, ikoniczne budynki biurowe nie ustępują kroku nowobudowanym obiektom, a najemcy doceniają wysoki poziom naszych usług – powiedziała Anna Korwin-Kulesza, Asset Management & Leasing Director w Globalworth Poland.